Vilniaus ir Kauno oro uostuose

Heinemann Duty Free Travel Value parduotuvės galite rasti Vilniaus ir Kauno tarptautinuose oro uostuose. Parduotuvės dirba nuo pirmo skrydžio ryte iki paskutinio skrydžio vakare.

Pirkinių pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Kam vargti transportuojant pirkinius. Jūsų pasirinktą prekių krepšelį galime pristatyti bet kuriuo adresu Lietuvoje. Belieka pasirinkti produktus ir užsakyti prekių pristatymo paslaugą Heinemann Duty Free Travel Value Vilnius parduotuvių kasose išskrendant.

Darbas Heinemann Duty Free Travel Value parduotuvėse

Mūsų veiklos pagrindas - darbuotojai, padedantys siekti nustatytų tikslų.

Būdami tarptautinio tinklo dalimi skiriame didžiulį dėmesį darbuotojų motyvacijai ir savęs realizavimui, nes esame įsitikinę, kad tik patenkinti darbuotojai užtikrina įmonės sėkmę bei konkurencingumą.  Mes skatiname darbuotojus nuolat tobulėti, vertiname iniciatyvą, aukščiausių rezultatų siekį. Darbuotojai nuolat kviečiami dalyvauti mokymuose, tarptautiniuose projektuose, skatinimo programose.

Mūsų bendrovė - pasaulinio prekybos tinklo dalis. Bendravimas įmonės viduje yra pagrįstas pagarba, tolerancija, atviru dialogu.

Siūlome kupiną iššūkių, įdomų darbą Heinemann Duty Free Travel Value parduotuvėse Vilniaus ir Kauno Tarptautiniuose Oro uostuose. Esame įsitikinę, kad būtent prasmingas ir įdomus darbas skatina žmones tobulėti. Darbuotojai ugdo savo kompetenciją dirbdami ir savarankiškai, ir komandoje.

Mums rūpi Jūsų asmenybės ir profesinis tobulėjimas, norime atskleisti geriausias Jūsų puses ir talentus, išugdyti trūkstamus įgūdžius. Vykdydami veiklą daugelyje šalių, suteikiame savo darbuotojams galimybę lavinti darbo įgūdžius tarptautinėje aplinkoje.

Kviečiame jungtis prie mūsų komandos. Jūsų gyvenimo aprašymų laukiame adresu info@travelretail.lt

Laisvos pozicijos: