Vilniaus ir Kauno oro uostuose

Heinemann Duty Free Travel Value parduotuvės galite rasti Vilniaus ir Kauno tarptautinuose oro uostuose. Parduotuvės dirba nuo pirmo skrydžio ryte iki paskutinio skrydžio vakare.

Pirkinių pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Kam vargti transportuojant pirkinius. Jūsų pasirinktą prekių krepšelį galime pristatyti bet kuriuo adresu Lietuvoje. Belieka pasirinkti produktus ir užsakyti prekių pristatymo paslaugą Heinemann Duty Free Travel Value Vilnius parduotuvių kasose išskrendant.

Heinemann Duty Free Travel Value - didžiausia Travel Value Duty Free koncepto parduotuvių operatorė Lietuvoje

UAB "Travel Retail Vilnius" yra didžiausia Duty Free | Travel Value koncepto parduotuvių operatorė Lietuvoje, valdanti daugiau kaip 1900 kv. m. prekybinį plotą Vilniaus ir Kauno Tarptautiniuose Oro uostuose.

Įmonė buvo įkurta 2007m. liepos mėnesį kai tarptautinė kompanija Gebr. Heinemann SE & Co. KG laimėjo konkursą Tarptautinio Vilniaus oro uosto Naujame terminale steigti parduotuves (bendras plotas - 880,19 kv.m), kuriose buvo prekiaujama parfumerija, kosmetika, gėrimais, tabako gaminiais, saldumynais bei suvenyrais.

2018 metų pradžioje, veikiant jungtinės veiklos pagrindu, įmonė kartu su savo motinine kompanija Gebr. Heinemann SE & Co. KG, laimėjo konkursą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste „Duty Free“ parduotuvėms įrengti ir eksploatuoti. Naujoji sutartis su UAB Travel Retail Vilnius sudaryta iš viso dėl šešių parduotuvių nuomos šešerių metų laikotarpiui. Iš viso įmonė valdys 1500 kv. m prekybinį plotą Vilniaus oro uosto išvykimo terminale, kuriame dirbs 89 darbuotojai, įskaitant įmonės administraciją.

Projektuojant „Heinemann Duty Free |Travel Value“ prekybinius plotus rekonstrtuotame išvykimo terminale buvo atsisakyta tradicinio parduotuvių dizaino ir nuspręsta įgyvendinti pereinamąjį (angl. walkthrough) konceptą, kuris yra prigijęs didžiausiuose ir pažangiausiuose pasaulio oro uostuose. Nuo šiol Vilniaus oro uosto keliautojai galės sutaupyti laiko, o apsipirkimo procesas bus dar patogesnis ir suteiks daugiau teigiamų įspūdžių, nes visas norimas prekes bus galima surasti po vienu stogu iškart praėjus saugumo patikros punktą.

Atsinaujinusioje 850 kv. m. ploto pereinamoje (walkthrough) Heinemann Duty Free| Travel Value parduotuvėje keliautojai galės įsigyti kosmetikos, tabako ir alkoholinių gėrimų, juvelyrinių gaminių, žaislų ar gurmaniško maisto. Siekiant apsipirkimo patirtį paversti dar malonesne, bus galima įsigyti ir mados prekių, odos gaminių ar aksesuarų, saulės akinių, laikrodžių. Į asortimentą įtraukta naujų garsių tarptautinių ir Lietuvą atstovaujančių prekės ženklų. 2016 metais bendrovė dalyvavo viešame konkurse (bendras plotas 365,2 kv.m.) duty free parduotuvėms Kauno tarptautiniame oro uoste įrengti. Jį laimėjusi, 2017 birželio mėnesį atidarė 3 Heinemann Duty Free | Travel Value parduotuves Šengeno zonoje ir Ne šengeno zonose.

Gebr. Heinemann

Gebr. Heinemann - viena iš moderniausių pasaulinių bendrovių, prekybos ir logistikos neapmokestintomis prekėmis srityje.

Bendrovė Gebr. Heinemann buvo įkurta 1879 metais. Pagrindinė bendrovės veikla tuo metu buvo prekių tiekimas laivams. Šiandien, tai modernūs prekybos namai, kurie teikia profesionalius sprendimus tarptautinių kelionių prekybos įmonėms - kaip platintojas, mažmeninės prekybos specialistas ir logistikos partneris.

1969 m. bendrovė "Gebr. Heinemann" atidarė savo pirmąją Duty Free parduotuvę. Nuo šio įvykio nueitas ilgas kelias. Šiuo metu Gebr. Heinemann grupėje dirba daugiau kaip 8000 darbuotojų, bendrovė aptarnauja per 340 Travel Value Duty Free parduotuvių tarptautiniuose oro uostuose, daugiau nei 28 pasaulio šalyse. 2018 metais grupės apyvarta siekė 4,6 milijardus eurų.